Ks. Jacek KUZIEL CM

 - Proboszcz i superior
- Dyrektor WMM w Polsce
- Kancelaria parafialna (2 razy)
- Wspólnota Żywego Różańca
- Chór Mariański
- Kurs Alfa
- Parafialna Grupa Pielgrzymkowa

Ks. Mariusz CZAJKOWSKI CM

- Wikariusz parafii
- Kancelaria parafialna (4 razy)
- Kontakty z Kurią i USC
- Obrońca węzła małżeńskiego w Sądzie Metropolitalnym
- Wykładowca w ITKM Prawo kanoniczne (2 godz.)
- Duszpasterz przedszkolaków

Ks. Paweł DOBROSZEK CM

- Ruch „Spotkania małżeńskie”
- Koordynator i katecheta kursu przedmałżeńskiego
- Kurs przedmałżeński (temat 1, 2: „Małżeństwo jako sakrament”, „Etyka…” )
- Katecheta w VII LO (20 godz.)
- Katecheta w Przedszkolu „Iskierka”
- Przygotowanie do bierzmowania klasy III gimn.

Ks. Krzysztof DURA CM

- Dyrektor Grupy Misyjnej
- Koordynator Pomocy Misjom
- Kurs przedmałżeński (Temat 6 i 7: „Zbawcze działanie Chrystusa w sakramencie pokuty”, „Uczestnictwo we Mszy św.”)

Ks. Wojciech KAŁAMARZ CM

- Redaktor naczelny „śpiewnika kościelnego Ks. Jana Siedleckiego”
- Członek komisji ds. muzyki kościelnej Archidiecezji Krakowskiej,
- Członek Stowarzyszenia Polskich Muzyków Kościelnych,
- Członek Związku Kompozytorów Polskich,
- Wykładowca śpiewu i muzyki kościelnej w ITKM
- Moderator diecezjalny Apostolatu Maryjnego
- Pomoc w DA.
- Wspólnota dla Intronizacji NSPJ
- Kurs Alfa
- Przygotowanie dorosłych do sakramentów

Ks. Piotr KLIMCZAK CM

- Katecheta w Szkole podstawowej nr 5 (8 godz.)
- Katecheta w Szkole podstawowej nr 12 (8 godz.)
- Grupa powołaniowa
- Duszpasterstwo dzieci
- Schola dziecięca
- Pomoc w D.A. (Odnowa w Duchu Świętym)

Ks. Zbigniew KOPCIŃSKI CM

- Prezbiter Wspólnoty Neokatechumenatu i opiekun Ruchu w parafii
- Zastępstwo w szpitalu za ks. Morytę
- Ruch Domowego Kościoła (1 krąg)

ks. Marek KRAWCZYK CM

 - Wykładowca w ITKM (10 godz.) pn-wt.,pt. (Teoria poznania; logika; historia fil.; Wpr. do filozofii w Seminarium Internum)
- Świetlica na warszawskiej 11 (pn-wt. 17-19)
- Przygotowanie rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci
- Asystent ekonoma domu
- Pomoc w D.A.

Ks. Bogdan MARKOWSKI CM

- Asystent i wikariusz
- Dekanalny ojciec duchowny
- Prefekt kościoła
- Kancelaria parafialna (3 razy)
- Ministranci i lektorzy
- Krucjata Maryjna
- Stowarzyszenie Miłosierdzia
- Miesięcznik „Z Życia Parafii”
- Parafialny Klub Seniora
- Ruch Domowego Kościoła – Oaza Rodzin (3 Kręgi)
- Kronika parafialna

Ks. Jacek MORYTO CM

- Ekonom domu
- Kapelan Szpitala MSW
- Grupa formacyjno-ewangelizacyjna św. Pawła
- Wspólnota Apostolskie Dzieło Pomocy dla Czyśćca

Ks. Jacek PIOTROWSKI CM

- Duszpasterz powołań
- Wykładowca w Seminarium Internum (Metodologia, Duchowość Wincentyńska)
- Pomoc w D.A.
- Koordynator posługi ubogim
- Opiekun Kręgu Biblijnego

Ks. Andrzej TELUS CM

- Duszpasterz akademicki
- Koordynator Kursu Alfa
- Moderator Oazy Rodzin (1 Krąg)
- Przygotowanie do bierzmowania klasy I, II

Msze św. w naszym kościele

Niedziele i święta

6.30   8.00   9.30 

11.00 (dla dzieci)

12.30  

15.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia)  

16.30   18.30  

20.00 (akademicka)

Dodatkowo w niedziele w roku szkolnym w Kaplicy Akademickiej:

11.00 (dla dzieci przedszkolnych)   

Dni powszednie

6.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia) 

7.00   8.00  

9.00 (z wyjątkiem lipca i sierpnia)

15.00 (od listopada do Wielkiej Środy)  

18.30  

20.00 (w roku akademickim od poniedziałku do piątku)

Kancelaria Parafialna

czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 12.00 oraz 16.00 - 18.00 (od czerwca do sierpnia tylko po południu).

Spowiedź św.

w niedziele i święta pół godziny przed każdą Mszą św.

w dni powszednie: 6.00 - 9.00 

(w lipcu i sierpniu 7.00 - 8.00)   

18.00 - 19.00   19.30 - 20.30 

(w roku akademickim od poniedziałku do piątku)


Nr konta parafii:  Bank PEKAO S.A. 04 1240 1431 1111 0000 1045 8488